KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 14204265
nr 1420 4265
Skulpturer
3 st, Kina. Höjd: 22-25cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:24:23
300 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)